Kim jesteśmy?

Portal www.strefaprzyczep.com

powstał z myślą o polskich Klientach poszukujących informacji o przyczepach bagażowych  produkowanych i sprzedawanych  w Polsce.  

Dla klienta będzie źródłem informacji, w którym znajdzie on najważniejsze informacje o produktach.

Znajdziecie u nas mnóstwo ogłoszeń posegregowanych na kategorie główne: przyczepy bagażowe lekkie, ciężkie i specjalistyczne, części zamienne i wiele innych.

Potencjalny nabywca przyczepy musi mieć nieograniczony dostęp do informacji o produkcie, którego kupnem jest zainteresowany.

Musi mieć wyczerpującą informację o producencie.

Wszystko to po to, aby zakup był trafiony a przyczepa odpowiadała  jego potrzebom.

Dealerzy przyczep, którzy zapewniają fachową obsługę i informację, niejednokrotnie mają umowy tylko z wybranymi producentami. A co za tym idzie, sami możecie się tylko domyślać.

Sieci hipermarkety oferują  zazwyczaj najtańsze przyczepy na rynku… przy, których zakupie jednak Klient musi radzić sam, bo na stoiskach z przyczepami nie ma fachowców, którzy doradzą nam w chwilach wątpliwości.

Na Allegro, otomoto.pl, Olx trzeba już wiedzieć czego konkretnie się szuka…jeżeli tego nie wiemy to po wpisaniu hasła “przyczepa” uzyskamy tak ogromną ilość propozycji, że stracimy bardzo dużo czasu zanim dobrniemy do tej oferty, która nas interesuje.               

 

 

 

 

Dlaczego warto kupić u nas przyczepę?

  • przejrzystość portalu sprawia, ze użytkownicy łatwo odnajdą ofertę
  • naszą ambicją jest aby na portalu znaleźli się najlepsi funkcjonujący w Polsce producenci i produkowane przez nich przyczep  bagażowe.
  • znamy się na tym, bo przez wiele lat pracowaliśmy w Niewiadowie, kolebce polskiej branży przyczep.
  • działamy na terenie Polski, z myślą o polskim kliencie i producencie

My, dbamy o nasz portal każdego dnia, żeby był on dla Ciebie w pełni użytkowy i podawał tylko sprawdzone informacje. Wchodząc na naszą stronę masz gwarancję, że aktualności to coś, czemu można zaufać. Gromadzimy ogłoszenia różnego typu, dzięki czemu wszystko co może być Ci potrzebne znajdziesz pod tym samym adresem.

Serwis powstał z myślą o Tobie z tego powodu jest łatwy w obsłudze, ma przyjazną szatę graficzną, a co najważniejsze rozległą bazę danych. To bez wątpienia miejsce dla każdego, od razu znajdziesz u nas coś interesującego dla siebie

Pomożemy Ci stworzyć, razem z producentem, przyczepę Twoich marzeń i najlepiej dostosować ją do Twoich potrzeb

Wiemy doskonale kto, jak i co produkuje.                    

Jakie ma zaplecze techniczne i kulturę produkcji.                  

Stąd już tylko krok do zaprojektowania i zbudowania przyczepy, która będzie odpowiadała naszym potrzebo.

NAPISZ DO NAS,  ZAPYTAJ….

A MY CI WE WSZYSTKIM POMOŻEMY.                                     

BĘDZIESZ MIAŁ SWOJA PRZYCZEPĘ W CENIE FABRYCZNEJ.

Oczami naszego zespołu

Tworzymy dla Was sklep internetowy z przyczepami. Znaleźć tutaj można najlepsze przyczepy i informacje, które pomogą Kupującemu wybrać przyczepę najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb.

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę w opracowaniu naszego portalu i będziemy wdzięczni za słowa rzeczowej krytyki i podpowiedzi co do funkcjonalności portalu.

Pozdrawiamy
Zespół Portalu StrefaPrzyczep